Not logged in | Log in | Sign Up
Ale to już będzie późniejsze wcielenie, bo pierwotnie jeździła z Racławickiej do Wiczlińskiej jako przedłużenie 23, a tu widać odjazd z przystaneku Łowicka (jak się nie mylę).
Miejsce wykonania zdjęcia uwzględniłem na mapie A wcieleń i permutacji 121 (i jego pochodnej 221) było tyle, że nawet ja nie do końca to ogarniam.
Pomimo, że wisi sieć trolejbusowa to na słupku przystankowym jest tylko A. Wobec tego może to być okres autobusowego wcielenia 23, czyli 121 z Polifarbu do Stoczni.
Ze strony ZKM Gdynia: Linia 171 - 8.11.1975 - Plac Konstytucji - Chwaszczyno - Oliwa. Na przełomie lat 70/80, latem jeździłem nim często nad jezioro w Chwaszczynie i Osowej.
Jednakowoż, na tej samej stronie jest napisane, że pół roku wcześniej uruchomiono 172 do Wiczlina.
Tak. Albo brak chorągiewki, albo 171 tutaj nie stawał, bo pamiętam, że z Kacka szliśmy do Placu Górnośląskiego...ale nie ja prowadziłem wyprawę więc nie wiem dlaczego tam wsiadaliśmy, a nie tu Może też faktycznie zdjęcie zrobione w okresie po uruchomieniu 172, ale przed 171
Wydaje mi sie, ze jelcz jest starszy niz z roku 1977 - tablice ma dwuliterowe